Onze campus recruiters
staan voor je klaar
Onze campus recruiters staan voor je klaar
De campus recruiters van de Jong & Laan zijn Tom en Susan. Afhankelijk van de regio waar je een stage of baan zoekt, wordt het duidelijk met wie je het beste contact kunt opnemen.
Zij zijn tijdens sollicitatieprocedures het eerste aanspreekpunt. Ze begeleiden het proces, plannen gesprekken in en denken heel graag met je mee, óók als je nog twijfelt.
Tom Bulter
Mijn naam is Tom Bulter, campus recruiter bij de Jong & Laan. Dat houdt in dat ik veelal contact heb met (net afgestudeerde) studenten; denk hierbij aan 5 havisten, 6 vwo’ers, HBO studenten (onder andere van de opleidingen Accountancy, Finance Tax & Advice, Finance & Control, HRM, Bedrijfskunde). Maar ook spreek ik graag met universitaire studenten en met potentiële zij-instromers. Je vindt mij vooral in het oosten van het land: van Oldenzaal tot Zwolle en van Groningen tot Lochem. Ik denk graag in mogelijkheden en ga graag samen met (oud-)studenten de uitdaging aan om een passende functie te zoeken.
Neem contact op met Tom
Susan Vrielink
Mijn naam is Susan Vrielink, campus recruiter bij de Jong & Laan. In mijn werk heb ik dagelijks contact met (bijna) afgestudeerde kandidaten van 5 havo en 6 vwo tot hbo’ers van opleidingen zoals Accountancy, Finance Tax & Advice, Finance & Control, HRM en Bedrijfskunde. Ook spreek ik graag met universitaire studenten en potentiële zij-instromers die klaar zijn voor een volgende stap.
Je vindt mij vooral in het westen van het land denk aan Amsterdam en Utrecht waar ik samen met kandidaten op zoek ga naar een rol die écht bij hen past. Ik denk graag in mogelijkheden, hou van korte lijntjes en ga graag samen de uitdaging aan. Ben jij benieuwd wat er allemaal mogelijk is? Ik help je graag verder.
Neem contact op met Susan
Nieuwsgierig geworden naar het werken
bij de Jong & Laan?
Bekijk onze vacatures of lees meer over onze organisatie!