"Duale studie aan Nyenrode zou ik via de Jong & Laan doen"
Het grote voordeel van de combinatie werk en studie? Ik breng de opgedane kennis op vrijdag, een week later direct in de praktijk! Zo leerde ik hoe ik risico’s voor de jaarrekening van verschillende bedrijven en jaarrekeningposten kan identificeren en hoe ik deze risico’s vervolgens met passende werkzaamheden afbaken.
Het vak Financial Accounting verbreedt en verfrist mijn kennis over externe verslaggeving. Dit komt tijdens de jaarrekeningcontrole weer goed van pas.
Ik werk bij de Jong & Laan als assistent-accountant controle. Net als veel van mijn collega’s startte ik tegelijkertijd met een deeltijdstudie naast mijn werk. In mijn geval is dit het instroomprogramma Post-Master RA aan Nyenrode Business Universiteit.
Nu een paar jaar later ben ik senior assistent-accountant controle en werk ik nog steeds met veel plezier bij de Jong & Laan. Eigenlijk wordt mijn baan naar mate de tijd verstrijkt alleen maar leuker en meer uitdagend.