We proberen elkaar echt te helpen en dat is super waardevol.
Dan is er nog de diversiteit aan klanten. Ik kom bij veel uiteenlopende klanten over de vloer, van schouwburgen tot zorginstellingen. Met name de zorginstellingen vind ik interessant, vanwege hun maatschappelijke rol. Degenen die ik in mijn portefeuille heb, worden gefinancierd vanuit de gemeente met belastinggeld. Dan is het extra interessant om te zien wat er met dat geld gebeurt."
Focus op ambitie
"Ik ben binnengekomen als assistent-accountant en sinds 1 januari 2024 werkzaam als controleleider. Uiteindelijk wil ik doorgroeien tot registeraccountant, daarom heb ik ook een post-master afgerond. Op dit moment volg ik met veel plezier de praktijkstage.
De Jong & Laan faciliteerde mij gelukkig altijd goed. Studiekosten worden vergoed, tijd wordt vrijgemaakt zodat ik kon studeren en voor een tentamen kon ik altijd een dag vrij krijgen. Ik ervaarde ook veel steun van mijn collega’s. Zowel bij het werk als bij de studie, want er waren genoeg collega’s die dezelfde studie volgden. We proberen elkaar altijd te helpen en dat is super waardevol."
Wil je meer weten over mijn ervaring bij de Jong & Laan? Neem gerust contact met mij op.