
Je had bij ons moeten solliciteren!
Tijdens mijn vorige baan had ik al eens kennisgemaakt met de Jong & Laan in Harderwijk. Destijds was dit puur om te polsen of we wellicht konden samenwerken met elkaar. Ik werkte als assessmentpsycholoog en trainer en kreeg toen gekscherend de opmerking naar mij toe: "Je had bij óns moeten solliciteren! We kunnen wel een assessmentpsycholoog gebruiken."
Wat volgde waren fijne gesprekken, open en verkennend.
Een aantal maanden later werd ik daadwerkelijk uitgenodigd voor een kop koffie in het kader van een sollicitatie. Mijn vorige baan hield op vanwege Covid en Frank Hop (vestigingsmanager Harderwijk) kwam terug op zijn eerder gemaakte opmerking en nodigde mij uit.
Wat wordt mijn rol binnen de organisatie?
Wat volgde waren fijne gesprekken, open en verkennend. Er is namelijk nog niet eerder een arbeids- en organisatiepsycholoog gestart binnen de Jong & Laan. Dat vroeg van beide kanten echt wel even onderzoeken. Wat zou ik voor rol kunnen innemen binnen de organisatie, wat voor mogelijkheden zien we, wat past wel en wat past niet?
Ga ik een externe rol krijgen of een interne? Hoe word ik straks ontvangen, met wie ga ik samenwerken, in hoeverre wordt dit idee gedragen binnen de rest van de organisatie? Ik heb het als heel prettig ervaren dat we aan de voorkant de ruimte hebben genomen om dit goed te verkennen, zodat we nu in de praktijk goed kunnen pionieren.